Lisansüstü Eğitim Başvurusu Geçici Kontrol Listesi

Yazar: derya.ozkurt | Tarih: 20 Ocak 2020

Geçici Kontrol Listesini görmek için tıklayınız...

BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN DİKKATİNE

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü Eğitim başvurularına ait geçici kontrol listesi yukarıda yayınlanmıştır. Adayların bilgilerini kontrol ederek en geç 21 Ocak 2020 Salı günü saat 17.00 'a kadar kesinkayit.sosbilens@omu.edu.tr mail adresine aday numarası, adı ve soyadı ve başvurduğu bölüm bilgilerini yazarak değişiklik/düzeltme talebinde bulunması gerekmektedir. Değişiklik/düzeltme talepleri geçici listenin yayınlandığı saatten başlamak üzere yukarıda belirtilen tarih ve saate kadar kabul edilmekte olup, belirtilen tarih ve saatin dışında yapılan düzeltme talepleri dikkate alınmayacaktır.

  1. Başvuru yapan adaylara ait bilgiler sistem üzerinden alınarak yayınlanmıştır. Tüm adayların transkript ortalamalarını (100'lük GANO) kontrol ederek eksik veya hatalı puanlarla ilgili enstitümüze düzeltme maili atmaları, değişiklik/düzeltme yapılacak bir durum yok ise mail atmamaları önemle rica olunur.

  2. Adayların değişiklik/düzeltme talebini mail metnine açık bir ifade ile sadece değişiklik talebinde bulunduğu puanını rakamlarla yazarak belirtmeleri gerekmektedir.

  3. Başvurunun son günü olan 20.01.2020 tarihinden sonra mezun olan adayların başvuruları mezun olma şartını taşımadığından değerlendirilmeye alınmayacaktır.

NOT: Uluslararası öğrenci statüsünden başvuruda bulunan adayların listesi Anabilim Dalı Başkanlıklarının değerlendirme sonucunda duyurulacaktır.

TEZLİ YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA PROGRAMLARINA BAŞVURAN ADAYLARA AİT MÜLAKAT LİSTELERİ 24 Ocak 2020 CUMA GÜNÜ SAAT 17:00 DA İLAN EDİLECEKTİR.