LİSANSÜSTÜ ÖĞRENİM BAŞVUSU GEÇİCİ KONTROL LİSTELERİ

Yazar: derya.ozkurt | Tarih: 27 Haziran 2019

Geçici Kontrol Listesi için için tıklayınız ....

LİSANSÜSTÜ BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN DİKKATİNE (LÜTFEN DÜZELTME TALEPLERİNDE EK BELGE YÜKLEMEYİNİZ!!!!!!!)

2019-2020 Yılı Güz Yarıyılı Lisansüstü Eğitim başvurularına ait geçici kontrol listesi yukarıda yayınlanmıştır. Adayların bilgilerini kontrol ederek en geç 28.06.2019 tarihi saat 17.00 'a kadar kesinkayit.sosbilens@omu.edu.tr mail adresine aday numarası, adı ve soyadı ve başvurduğu bölüm bilgilerini yazarak düzeltme talebinde bulunması gerekmektedir. Geçici listelerin ilan tarihinden önce ve yukarıda belirtilen tarih/saatten sonra yapılan düzeltme talepleri dikkate alınmayacaktır.

1. Sistem üzerinden başvuru yapan adaylara ait bilgiler çekilerek yayınlanmıştır. Tüm adayların Transkript notlarını  (100 not ortalaması) kontrol ederek eksiklik veya hatalı notlarla ilgili enstitümüzce düzeltme maili atması, değişiklik yapılacak bir durum yok ise mail atmamaları önemle rica  olunur.

2. Adayların düzeltme talebini mail metnine açık bir ifade ile değişiklik talebinde bulunduğu  notunu rakamlarla  yazarak belirtmeleri  gerekmektedir. Adayların maillerine  Transkript -ALES -YDS vs .ek evrak iliştirmemeleri önemle rica olunur.

3. Başvurunun son günü olan 27.06.2019 tarihinden sonra mezun olan adayların başvuruları mezun şantını taşımadığından değerlendirilmeye alınmayacaktır.

TEZLİ YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA PROGRAMLARINA BAŞVURAN ADAYLARA AİT MÜLAKAT LİSTELERİ 28 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNÜ SAAT 23:00 DA İLAN EDİLECEKTİR.