2017-2018 GÜZ YARIYILI İKİNCİ ÖĞRETİM TEZSİZ YÜKSEK LİSANS ASIL KAYIT DUYURUSU (10/12.07.2017)


TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARIMIZA  ASIL LİSTEDEN KAYIT HAKKI KAZANAN  ADAYLARIN KESİN KAYIT İŞLEMLERİ 10-12 TEMMUZ 2017 TARİHLERİNDE YAPILACAKTIR.

NOT 1 : Programlara yerleşmeye esas transkript notlarından yüksek not beyan eden  adaylar kesin kayıt hakkını kaybeder.
NOT 2: 23 Haziran 2017 tarihinden sonra mezun olan adaylar ilan metninin "Mezuniyet durumu" başlığı altında bulunan  "Tezsiz yüksek lisans programına başvurabilmek için adayların; bir lisans diplomasına veya geçici mezuniyet belgesine sahip olması gerekir" maddesine istinaden kesin kayıt  hakkını kaybeder.

Dini Danışmanlık ve Rehberlik programı Asıl  Kesin Kayıt Listesi için tıklayınız   ...
Evlilik ve Aile Danışmanlığı  programı Asıl  Kesin Kayıt Listesi için tıklayınız   ... ►Harç Bilgileri İçin Tıklayınız ..

GEREKLİ BELGELER:

1-Lisansüstü Ön kayıt Formu ( ubs.omu.edu.tr adresi üzerinden ilk başvuru yapılan kayıt bilgilerini içeren form/Ön kayıt esnasında çıktısını alan adaylar için )
2-Askerlik durum ve müsaade belgesi,
3- Son altı ay içerisinde çekilmiş 4,5x6 ebadında (2 adet) vesikalık fotoğraf,
4-Mezuniyet belgesi aslı ve bir fotokopisi
5 -Transkriptin aslı ve bir  fotokopisi
6-Harç ücreti  yatırdığına dair banka dekontu ( Enstitümüze gelen adayların belge ve puan kontrolleri yapıldıktan sonra adaylar ilgili banka şubesine yönlendirileceklerdir.)

      Adayın (veya noter vekilinin ) yukarıda belirtilen belgelerle   söz konusu tarihler arasında enstitümüze  gelerek kesin kayıt yaptırması gerekmektedir.Bu tarihler arasında kayıt işlemini yapmayan aday kayıt hakkını kaybeder ve yerine yedek çağrılır.

 
ÖĞRENCİ OTOMASYON Sisteminden şifre alma işlemi tanıtım videosu için tıklayınız. (Kesin kayıt işlemini tamamlayan adaylar yapacaklardır)